Емаль

Покриття розроблялося для захисту зовнішніх і внутрішніх трубопроводів АЕС від води, в т.ч. морський, від грунтової корозії в приморських мінералізованих грунтах. Рекомендується використовувати для антикорозійного захисту обладнання, трубопроводів, резервуарів і ін. Металоконструкцій від впливу парів агресивних середовищ, морський, річковий і рудничних вод, нафти, грунтової корозії і атмосфери з високою вологістю.

Емаль ЕП-21 представляє собою модифіковану епоксидно-кам’яновугільну композицію, має адгезионно-ингибирующим ефектом, що значно підвищує захисні властивості і збільшує довговічність покриття.

Дане покриття має гарну вологостійкість і хімічну стійкість. Висока і стабільна адгезія покриття до сталі та ін. Металам зберігається тривалий період часу (десятки років) у воді (річковий, морський, радіоактивних водних скидах), сольових розчинах, в грунті, нафти. Висока стійкість до радіації до 107 Грей. Стійкість у водних радіоактивних розчинах. Здатність до дезактивації. Рекомендована ВНІІСТ і НИИПХ для захисту металоконструкцій і трубопроводів експлуатуються в несприятливих умовах.

Спосіб застосування емалі ЕП-21 для захисту від корозії, фарбування металу, трубопроводів і труб, покриття бетону.

Перед нанесенням покриття металеву поверхню очищають від іржі, окалини і жирових забруднень, а при ремонтних роботах – від старої фарби. Очищення роблять методом дробеструйной обробки. Потім поверхню очищають за допомогою промислових або побутових пилососів.

Інтервал часу від завершення дробоструменевого очищення до нанесення лакофарбового шару не повинен перевищувати 8 год. При відносній вологості повітря 60-70% і температурі 291-296 К. У разі зниженої вологості повітря (менше 55%) час між підготовкою поверхні і початком нанесення емалі може бути збільшено до 12-18 год.

При наявності на підготовленій поверхні сконденсованої з повітря вологи необхідно видалити її продувкою теплим сухим повітрям з наступним знежиренням толуолом. На поверхні не повинно бути грубих, необроблених швів, тріщин, гострих кромок і задирок.

Технологія нанесення полягає в послідовному нанесенні декількох шарів емалі до отримання товщини покриття 350-400 мкм. Емаль можна наносити пензлем, валиком або методом пневматичного або безповітряного розпилення.

Безпосередньо перед фарбуванням в чисту ємність відважують необхідну кількість емалі і вводять 2,5% (від маси емалі) затверджувача, після чого ретельно перемішують. Час життя готового складу не більше 3 годин.

При нанесенні пензлем емаль доводять до робочої в’язкості 30-40, а при нанесенні пневматичним розпилювачем емаль доводять до робочої в’язкості 20-25 по віскозиметрі ВЗ-246 (сопло 4 мм) при температурі 20 ° C з додаванням толуолу. Суміш ретельно перемішують.

На підготовлену поверхню наносять необхідну кількість шарів емалі загальної товщини 350-400 мкм. Сушка кожного шару покриття здійснюється протягом 24 год при температурі 18-20 ° C.

Для початку експлуатації дається витримка протягом 15 діб при t +20 ° C.

Мінімальне замовлення 50 кг (обсяг 1 позиції даного товару 50 кг.)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Емаль”“