Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю “Емаль Промгруп” представляє продукцію провідних заводів-виробників високоякісних лакофарбових матеріалів України:

“ТОВ НВП “Дніпро-Контакт”, ПП “Технобудресурс”, ТОВ “НПК Запоріжавтопобутхім”, ТОВ “Колор С.І.М.”, Компанія-виробник Kompozit, ТОВ “СОРБІХІМ”.

ТОВ “Емаль Промгруп” повністю забезпечить ваше підприємство лаками, фарбами, емалями, грунтами, розчинниками, шпаклівкою, клеями, автоемалями, автохімією і матеріалами спеціального призначення. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту товарів із урахуванням усіх побажань замовника. Наша продукція дозволить забезпечити виконання всіх етапів лакофарбових робіт. В індивідуальному порядку надаємо розрахунок спеціальних покриттів для фарбування ємностей і спецоб’єктів. Наші фахівці запропонують антикорозійні захисні покриття для ремонту та експлуатації сталевих, алюмінієвих, бетонних та інших конструкцій, до яких сьогодні висуваються підвищені вимоги, і забезпечать докладними технічними характеристиками, розрахунками та цінами на всі необхідні матеріали. При отриманні технічного завдання ми готові надати необхідні схеми забарвлень.

Для всіх покупців знайдемо персональний підхід! Якість та гарантія нашої продукції підтверджена сертифікатами і паспортами якості виробників. Ми несемо повну відповідальність за кожну одиницю товару.

Основною метою і пріоритетом діяльності нашої компанії є забезпечення потреб замовника у виключно якісних товарах, індивідуальному вирішенні питання для кожного клієнта, гнучкій системі оплати, розумній ціновій політиці та зручних умовах постачання продукції у будь-яку точку України.

Ми працюємо для вас!